Козјо Млеко

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Путер за тело Козјо Млеко
 Се препорачува за сува кожа. Содржи омега 3, омега 6 и витамин Е. Го обновува дефици..
345 MKD
без ДДВ: 292 MKD
Лосион за тело Козјо Млеко
Хранлива емулзија - вода во масло. Ревитализира и видливо го омекнува епидермисот. Интензивно хидрир..
295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Балсам за тело Козјо Млеко
Се препорачува за сува кожа. И ги дава на кожата основните хранливи материи. Ја зацврстува кожа..
305 MKD
без ДДВ: 258 MKD
Крем-сапун за туширање Козјо Млеко
Ја храни, измазнува и ја прави кожата еластична. Интензивно хидрира и спречува прекумерна загуба на ..
196 MKD
без ДДВ: 166 MKD
Концентрирана крема за раце Козјо Млеко
Концентрирана крема за раце за сува и груба кожа. Ги регулира функциите на зашти..
195 MKD
без ДДВ: 165 MKD
Крема за раце Козјо Млеко
 Се препорачува за сува кожа. Обезбедува интензивна хидратација и ја прави кожата повеќе е..
195 MKD
без ДДВ: 165 MKD
Млеко + Тоник за лице Козјо Млеко
За жени над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Темелно ја отстрану..
206 MKD
без ДДВ: 175 MKD
Маска за лице Козјо Млеко
За сува кожа и кожа склона кон брчки за 25+. Ја зголемува ревитализацијата на кожата. Видливо ги изм..
35 MKD
без ДДВ: 30 MKD
Околуочна крема Козјо Млеко
За жени над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Хидрира, тонира и ф..
180 MKD
без ДДВ: 153 MKD
Ноќна крема Козјо Млеко
За жени над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Го надополнува дефи..
249 MKD
без ДДВ: 211 MKD
Дневна крема Козјо Млеко
За жени над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Хидратантна. Интенз..
249 MKD
без ДДВ: 211 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS