Кокос

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Лосион за тело Кокос
Хранлив лосион со нежна формула, која овозможува лесна примена и брза апсорпција. Интензивно навлажн..
245 MKD
без ДДВ: 208 MKD
Балзам за усни Кокос
Совршено ги хидрира усните, спречува сушење и пукање на усните. На вашите усни им дава прекрасен сја..
157 MKD
без ДДВ: 133 MKD
Крем-сапун за туширање Кокос
Ја хидрира,  омекнува и измазнува кожата. Ја штити од дехидрација. Не предизвикува иритации. Ја..
195 MKD
без ДДВ: 165 MKD
Крема за раце Кокос
Ја штити кожата изложена на чести контакти со детергенти и суровите временски услови. Ја обновува, о..
156 MKD
без ДДВ: 132 MKD
Путер за тело Кокос
Терапија за кожата и сетилата. Се препорачува за сува и нормална кожа. Содржи омега 3, омега 6 ..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS