Какао

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Маска за коса  Какао Путер
Совршено ја измазнува нарушената структура на cувата и оштетена коса и длабоко ја обновува. Го ..
165 MKD
без ДДВ: 140 MKD
Шампон Какао Путер
Нежно ја чисти косата и скалпот. Ефикасно хидрира и спречува дехидратација. Дава природен сјај на ош..
175 MKD
без ДДВ: 148 MKD
Путер за тело Какао Путер
 Се препорачува за сува до нормална кожа. Го подобрува тенот на кожата. Го обновува н..
345 MKD
без ДДВ: 292 MKD
Лосион за тело  Какао Путер
Измазнувачки лосион за тело со путер од какао за секојдневна нега за сува до нормална кожа.&nbs..
295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Балсам за тело  Какао Путер
 Се препорачува за сува до нормална кожа. Ѝ помага на кожата да остане хидрирана. Има одли..
220 MKD
без ДДВ: 186 MKD
Туш-пилинг со микрогранули Какао Путер
Се препорачува за сува до нормална кожа. Го подобрува тенот на кожата, нежно ја чисти и ма..
345 MKD
без ДДВ: 292 MKD
Крем-сапун за туширање  Kакао Путер
Се препорачува за сува до нормална кожа. Нежно ја подмачкува и видливо ја омекнува кожата. Инте..
195 MKD
без ДДВ: 165 MKD
Крема за раце Какао Путер
Ефикасно ја обновува структурата на липиди на епидермисот. Видливо ја омекнува и измазнува кожата на..
156 MKD
без ДДВ: 132 MKD
Крема за лице лесна формула Какао Путер
 Се препорачува за сува до нормална кожа. Може да се употребува на возраст од 17+. Го хран..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
Крема за лице  Какао Путер
 Се препорачува за сува до нормална кожа. Може да се употребува на возраст од 17+. Го..
175 MKD
без ДДВ: 148 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS