Какао

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Маска за коса  Какао Путер
Совршено ја измазнува нарушената структура на cувата и оштетена коса и длабоко ја обновува. Го ..
156 MKD195 MKD
без ДДВ: 132 MKD
-20%
Шампон Какао Путер
Нежно ја чисти косата и скалпот. Ефикасно хидрира и спречува дехидратација. Дава природен сјај на ош..
156 MKD195 MKD
без ДДВ: 132 MKD
-20%
Путер за тело Какао Путер
 Се препорачува за сува до нормална кожа. Го подобрува тенот на кожата. Го обновува н..
276 MKD345 MKD
без ДДВ: 234 MKD
-20%
Лосион за тело  Какао Путер 400мл
Измазнувачки лосион за тело со путер од какао за секојдневна нега за сува до нормална кожа.&nbs..
260 MKD325 MKD
без ДДВ: 220 MKD
-20%
Туш-пилинг со микрогранули Какао Путер
Се препорачува за сува до нормална кожа. Го подобрува тенот на кожата, нежно ја чисти и ма..
288 MKD360 MKD
без ДДВ: 244 MKD
-20%
Крем-сапун за туширање  Kакао Путер 500мл
Се препорачува за сува до нормална кожа. Нежно ја подмачкува и видливо ја омекнува кожата. Инте..
172 MKD215 MKD
без ДДВ: 146 MKD
-20%
Крема за раце Какао Путер
Ефикасно ја обновува структурата на липиди на епидермисот. Видливо ја омекнува и измазнува кожата на..
136 MKD170 MKD
без ДДВ: 115 MKD
-20%
Крема за лице  Какао Путер
 Се препорачува за сува до нормална кожа. Може да се употребува на возраст од 17+. Го..
156 MKD195 MKD
без ДДВ: 132 MKD
Ziaja © 2020. UKION SHOPS