Јасмин

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Јасмин Мицеларна вода
Мицеларна вода со природна тонирачка супстанција за секојдневна нега на зрела кожа 50 +. Нежно ја от..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Јасмин Околуочна крема против брчки
Се препорачува за секојдневна нега за жени на возраст од 50+. Ефикасно ги зајакнува колаген и е..
295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Јасмин Серум против брчки
Ексклузивен концентриран серум со дејство против брчки за нега на зрелата кожа 50 + во текот на дено..
315 MKD
без ДДВ: 267 MKD
Јасмин Ноќна крема против брчки
Се препорачува за секојдневна нега за жени на возраст од 50+. Видливо ја зајакнува густина на с..
330 MKD
без ДДВ: 280 MKD
Јасмин Дневна крема против брчки СПФ 6
Се препорачува за секојдневна нега за жени на возраст од 50+. Ексклузивна емулзија на богата ко..
330 MKD
без ДДВ: 280 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS