Авокадо

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Обновувачка крема за раце со масло од авокадо
Обновувачка крема за раце со природно масло од авокадо и глицерин за сува, испукана кожа. Го омекнув..
145 MKD
без ДДВ: 123 MKD
Обновувачки путер за тело со масло од авокадо
Обновувачки путер за тело со природно масло од авокадо за сува кожа. Обезбедува соодветна липо-реген..
344 MKD
без ДДВ: 292 MKD
Обновувачки лосион за тело со масло од авокадо
Нежно ја подмачкува сувата кожа. Го обновува дефицитот на липиди. Ја враќа природната функција на за..
275 MKD
без ДДВ: 233 MKD
Обновувачка крема за лице со масло од авокадо
Интензивно ја храни и смирува сувата кожа. Може да се употребува на возраст од 12+. Го намалува..
195 MKD
без ДДВ: 165 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS