Арган

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Крема за раце со масло од арган
Заштитна крема за раце со природно масло од Арган и глицерин за сува, иритирана кожа. Го зајакнува х..
136 MKD170 MKD
без ДДВ: 115 MKD
-20%
Заштитен лосион за тело со масло од арган
Нежно ја подмачкува, измазнува и омекнува сувата, иритирана кожа. Го обновува хидро-липидниот баланс..
260 MKD325 MKD
без ДДВ: 220 MKD
-20%
Заштитна крема за лице со масло од арган
 Се препорачува за многу сува и иритирана кожа. Може да се употребува од 12 годишна возраст.Ја ..
188 MKD235 MKD
без ДДВ: 159 MKD
Ziaja © 2020. UKION SHOPS