Арган

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Крема за раце со масло од арган
Заштитна крема за раце со природно масло од Арган и глицерин за сува, иритирана кожа. Го зајакнува х..
155 MKD
без ДДВ: 131 MKD
Путер за тело со масло од арган
Заштитен путер за тело со природно масло од Арган за многу сува, иритирана кожа. Обезбедува соодветн..
343 MKD
без ДДВ: 291 MKD
Заштитен лосион за тело со масло од арган
Нежно ја подмачкува, измазнува и омекнува сувата, иритирана кожа. Го обновува хидро-липидниот баланс..
295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Заштитна крема за лице со масло од арган
 Се препорачува за многу сува и иритирана кожа. Може да се употребува од 12 годишна возраст.Ја ..
215 MKD
без ДДВ: 182 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS