Алое

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Тоник за лице со Алое
Се препорачува за сува и нормална кожа. Може да се употребува од дванаесет годишна возраст. Неж..
155 MKD
без ДДВ: 131 MKD
Млеко за чистење на лице со алое
Се препорачува за сува и нормална кожа. Може да се употребува од 12+. Нежно млеко за чистење на..
225 MKD
без ДДВ: 191 MKD
Крема за лице алое
Се препорачува за сува и нормална кожа. Може да се употребува од 12+. Има смирувачки и обновувачки с..
195 MKD
без ДДВ: 165 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS