Производи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Крема за раце  CERAMIDES
Ја штити кожата, особено сувата, груба и чувствителна кожа. Го обновува природниот липиден слој. Ја ..
79 MKD
без ДДВ: 79 MKD
Антиперспирант блокер
Го намалува прекумерното потење. Ги неутрализира непријатните мириси. Обезбедува долготрајно чувство..
164 MKD
без ДДВ: 164 MKD
Бел вазелин
Има заштитни и подмачкувачки својства. Ја спречува дехидратацијата на кожата. ..
75 MKD
без ДДВ: 64 MKD
Обновувачка крема за раце со масло од авокадо
Обновувачка крема за раце со природно масло од авокадо и глицерин за сува, испукана кожа. Го омекнув..
145 MKD
без ДДВ: 123 MKD
Обновувачки путер за тело со масло од авокадо
Обновувачки путер за тело со природно масло од авокадо за сува кожа. Обезбедува соодветна липо-реген..
344 MKD
без ДДВ: 292 MKD
Обновувачки лосион за тело со масло од авокадо
Нежно ја подмачкува сувата кожа. Го обновува дефицитот на липиди. Ја враќа природната функција на за..
275 MKD
без ДДВ: 233 MKD
Обновувачка крема за лице со масло од авокадо
Интензивно ја храни и смирува сувата кожа. Може да се употребува на возраст од 12+. Го намалува..
195 MKD
без ДДВ: 165 MKD
Хидратантна крема за раце со масло од семе од грозје
Хидратантна крема за раце со природно масло од семе од грозје и глицерин за груба кожа на која и нед..
145 MKD
без ДДВ: 123 MKD
Хидратантен путер за тело со масло од семе од грозје
Хидратантен путер за тело со природно масло од семе од грозје за чувствителна кожа на која и недоста..
344 MKD
без ДДВ: 292 MKD
Хидратантен лосион за тело со масло од семе од грозје
Се препорачува за сува и чувствителна кожа. Видливо ја навлажнува чувствителна кожа на која ..
272 MKD
без ДДВ: 231 MKD
Хидратантна крема за лице со масло од семе од грозје
Се препорачува за сува и чувствителна кожа. Видливо ја зацврстува чувствителната кожа на која и..
195 MKD
без ДДВ: 165 MKD
Крема за раце со масло од арган
Заштитна крема за раце со природно масло од Арган и глицерин за сува, иритирана кожа. Го зајакнува х..
155 MKD
без ДДВ: 131 MKD
Путер за тело со масло од арган
Заштитен путер за тело со природно масло од Арган за многу сува, иритирана кожа. Обезбедува соодветн..
343 MKD
без ДДВ: 291 MKD
Заштитен лосион за тело со масло од арган
Нежно ја подмачкува, измазнува и омекнува сувата, иритирана кожа. Го обновува хидро-липидниот баланс..
295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Заштитна крема за лице со масло од арган
 Се препорачува за многу сува и иритирана кожа. Може да се употребува од 12 годишна возраст.Ја ..
215 MKD
без ДДВ: 182 MKD
Крема за раце Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40 +. Ефективно ги намалува  длабоките и површинските брчки.&..
206 MKD
без ДДВ: 175 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS