Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Jeju мицеларна вода
Micelarna voda JEJU Ne`no ja otstranuca {minkata i pritoa ja ~isti, navla`nuva i osve`uva ko`ata...
326 MKD408 MKD
без ДДВ: 277 MKD
-20%
Jeju пудра без пудра
  Pudra bez pudra JEJU I dava na ko`ata priroden izgled, go izedna~uva tonot na ko`ata, g..
298 MKD373 MKD
без ДДВ: 253 MKD
-20%
Jeju црна маска за лице
Crna maska za lice JEJU Gi ~isti porite, ja otstranuva ne~istotijata i vi{okot na sebum od ko`ata..
192 MKD240 MKD
без ДДВ: 163 MKD
-20%
Јасмин Дневна крема против брчки СПФ 6
Се препорачува за секојдневна нега за жени на возраст од 50+. Ексклузивна емулзија на богата ко..
292 MKD365 MKD
без ДДВ: 247 MKD
-20%
Јасмин Ноќна крема против брчки
Се препорачува за секојдневна нега за жени на возраст од 50+. Видливо ја зајакнува густина на с..
292 MKD365 MKD
без ДДВ: 247 MKD
-20%
Јасмин Околуочна крема против брчки
Се препорачува за секојдневна нега за жени на возраст од 50+. Ефикасно ги зајакнува колаген и е..
260 MKD325 MKD
без ДДВ: 220 MKD
-20%
Јасмин Серум против брчки
Ексклузивен концентриран серум со дејство против брчки за нега на зрелата кожа 50 + во текот на дено..
276 MKD345 MKD
без ДДВ: 234 MKD
Ziaja © 2020. UKION SHOPS