Обновувачки путер за тело со масло од авокадо

Обновувачки путер за тело со масло од авокадо

344 MKD
без ДДВ: 292 MKD
Шифра на производ: 16284
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Обновувачки путер за тело со природно масло од авокадо за сува кожа. Обезбедува соодветна липо-регенерација на кожата. Ја зајакнува заштитната бариера на кожата. Го штити епидермисот од дехидрација. Ја подобрува еластичноста на кожата оставајќи ја мазна и мека.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2019. UKION SHOPS