Обновувачки лосион за тело со масло од авокадо

Обновувачки лосион за тело со масло од авокадо

275 MKD
без ДДВ: 233 MKD
Шифра на производ: 16283
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Нежно ја подмачкува сувата кожа. Го обновува дефицитот на липиди. Ја враќа природната функција на заштитниот слој на кожата. Ги смирува иритациите. Ефикасно ја измазнува, хидрира и зацврстува кожата. Обезбедува здрав и природен изглед на кожата. Ја зголемува хидратацијата на кожата за 42% и ја намалува трансепидермалната загубата на вода за 28%. Без парабени.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2019. UKION SHOPS