Обновувачка крема за раце со масло од авокадо

Обновувачка крема за раце со масло од авокадо

145 MKD
без ДДВ: 123 MKD
Шифра на производ: 16285
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Обновувачка крема за раце со природно масло од авокадо и глицерин за сува, испукана кожа. Го омекнува епидермисот. Го обновува природниот процес на регенерација. Штити од дехидратација. Ја зголемува хидратацијата на кожата за 31%.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2019. UKION SHOPS