Обновувачка крема за лице со масло од авокадо

Обновувачка крема за лице со масло од авокадо

172 MKD215 MKD
Шифра на производ: 16282
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Интензивно ја храни и смирува сувата кожа. Може да се употребува на возраст од 12+. Го намалува чувството на грубост. Ефикасно го навлажнува епидермисот. Ја прави кожата здрава, смирена и природна. Ја зголемува хидратацијата на кожата за 49%. Без парабени.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2020. UKION SHOPS