Маска за лице Козјо Млеко

Маска за лице Козјо Млеко

35 MKD
без ДДВ: 30 MKD
Шифра на производ: 15640
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

За сува кожа и кожа склона кон брчки за 25+. Ја зголемува ревитализацијата на кожата. Видливо ги измазнува брчките и го спречува нивното формирање. Ја храни и штити кожата од дехидратација.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2019. UKION SHOPS