Мицеларна вода за лице Маслинка

Мицеларна вода за лице Маслинка

250 ден.
Шифра на производ: 16000
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Се препорачува за сува и нормална кожа. Ефикасно ја отстранува шминката. Спречува дехидрација. Ја омекнува кожата и го тонира епидермисот. Ги смирува иритациите. Дерматолошки и офтамолошки тестиран. Без парабени.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2023. UKION SHOPS