Вода за чистење на лице

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Јасмин Мицеларна вода
Мицеларна вода со природна тонирачка супстанција за секојдневна нега на зрела кожа 50 +. Нежно ја от..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Мицеларна вода за лице Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Ефикасно ја отстранува шминката. Спречува дехидрација. ..
240 MKD
без ДДВ: 203 MKD
Мицеларна вода за чистење на лице Путер од Роза
Се препорачува за зрела кожа, сува и нормална. За жени на возраст од 30 +.Нежно ја отстранува ш..
220 MKD
без ДДВ: 186 MKD
Мицеларна вода за чистење на лице Морски Алги
За секојдневна нега на вашата кожа, за возраст на 30+. Небесно сина мицеларна вода за чистење с..
238 MKD
без ДДВ: 202 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS