Тоник за лице

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Млеко + Тоник за лице Козјо Млеко 200мл
За жени над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Темелно ја отстрану..
172 MKD215 MKD
без ДДВ: 146 MKD
-20%
Тоник за лице Краставица 200мл
Се препорачува за мрсна, комбинирана и нормална кожа. Може да се користи од 12 годишна возраст. ..
148 MKD185 MKD
без ДДВ: 125 MKD
Ziaja © 2020. UKION SHOPS