Тоник за лице

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Млеко + Тоник за лице Козјо Млеко
За жени над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Темелно ја отстрану..
206 MKD
без ДДВ: 175 MKD
Тоник за лице Краставица
Се препорачува за мрсна, комбинирана и нормална кожа. Може да се користи од 12 годишна возраст. ..
175 MKD
без ДДВ: 148 MKD
Тоник за лице со Невен
Се препорачува за сува, нормална и чувствителна кожа. Може да се користи на возраст од 12 +. Има рег..
155 MKD
без ДДВ: 131 MKD
Тоник за лице со Алое
Се препорачува за сува и нормална кожа. Може да се употребува од дванаесет годишна возраст. Неж..
155 MKD
без ДДВ: 131 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS