Серум

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Јасмин Серум против брчки
Ексклузивен концентриран серум со дејство против брчки за нега на зрелата кожа 50 + во текот на дено..
276 MKD345 MKD
без ДДВ: 234 MKD
-20%
Лифтинг серум за областа околу очите и усните Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40 +. Ефективно ги намалува  длабоките и површинските брчки. ..
256 MKD320 MKD
без ДДВ: 217 MKD
Ziaja © 2020. UKION SHOPS