Пилинг за лице

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Микро пилинг за лице Путер од Роза
Се препорачува за зрела кожа, сува и нормална. За жени на возраст од 30 +.Нежно ја чисти и маси..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Измазнувачки ензимски пилинг за лице Морски Алги
 За сува и нормална кожа зa  нега на 30 +. Ги отстранува мртвите епидермални кле..
238 MKD
без ДДВ: 202 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS