Околуочни креми

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Јасмин Околуочна крема против брчки
Се препорачува за секојдневна нега за жени на возраст од 50+. Ефикасно ги зајакнува колаген и е..
295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Лифтинг серум за областа околу очите и усните Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40 +. Ефективно ги намалува  длабоките и површинските брчки. ..
291 MKD
без ДДВ: 247 MKD
Околуочна крема Козјо Млеко
За жени над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Хидрира, тонира и ф..
180 MKD
без ДДВ: 153 MKD
Околуочна крема Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Нема возрасна граница. Обезбедува забележителна хидрата..
175 MKD
без ДДВ: 148 MKD
Измазнувачка околуочна крема Морски Алги
Активна околуочна крема за сува и нормална кожа за секојдневна нега на кожата на 30 +. Ги ..
238 MKD
без ДДВ: 202 MKD
Околуочна крема Витамин Е
Крем-гел формула за секојдневна нега на нежната кожа околу очите. Содржи витамин Е, провитамин Б5 (Д..
130 MKD
без ДДВ: 110 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS