Околуочни креми

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Јасмин Околуочна крема против брчки
Се препорачува за секојдневна нега за жени на возраст од 50+. Ефикасно ги зајакнува колаген и е..
260 MKD325 MKD
без ДДВ: 220 MKD
-20%
Лифтинг серум за областа околу очите и усните Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40 +. Ефективно ги намалува  длабоките и површинските брчки. ..
256 MKD320 MKD
без ДДВ: 217 MKD
-20%
Околуочна крема Козјо Млеко
За над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Хидрира, тонира и фино ј..
160 MKD200 MKD
без ДДВ: 136 MKD
-20%
Околуочна крема Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Нема возрасна граница. Обезбедува забележителна хидрата..
156 MKD195 MKD
без ДДВ: 132 MKD
-20%
Околуочна крема Витамин Е
Крем-гел формула за секојдневна нега на нежната кожа околу очите. Содржи витамин Е, провитамин Б5 (Д..
104 MKD130 MKD
без ДДВ: 88 MKD
Ziaja © 2020. UKION SHOPS