Млеко за лице

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Млеко + Тоник за лице Козјо Млеко
За жени над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Темелно ја отстрану..
206 MKD
без ДДВ: 175 MKD
Млеко за чистење лице Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Нема возрасна граница. Совршено ја отстранува шминката...
206 MKD
без ДДВ: 175 MKD
Млеко за чистење на лице Краставица
Се препорачува за мрсна, комбинирана и нормална кожа. Може да се користи од 12 годишна возраст. ..
225 MKD
без ДДВ: 191 MKD
Млеко за чистење на лице Невен
Се препорачува за сува, нормална и чувствителна кожа. Може да се користи на возраст од 12 +. Има рег..
225 MKD
без ДДВ: 191 MKD
Млеко за чистење на лице со алое
Се препорачува за сува и нормална кожа. Може да се употребува од 12+. Нежно млеко за чистење на..
225 MKD
без ДДВ: 191 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS