Маски за лице

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Маска за лице Козјо Млеко
За сува кожа и кожа склона кон брчки за 25+. Ја зголемува ревитализацијата на кожата. Видливо ги изм..
35 MKD
без ДДВ: 30 MKD
Маска за лице Путер од Роза
Се препорачува за зрела кожа, сува и нормална. За жени на возраст од 30+.Ги намалува длабоките ..
35 MKD
без ДДВ: 30 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS