Креми за лице

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Јасмин Ноќна крема против брчки
Се препорачува за секојдневна нега за жени на возраст од 50+. Видливо ја зајакнува густина на с..
330 MKD
без ДДВ: 280 MKD
Јасмин Дневна крема против брчки СПФ 6
Се препорачува за секојдневна нега за жени на возраст од 50+. Ексклузивна емулзија на богата ко..
330 MKD
без ДДВ: 280 MKD
Обновувачка крема за лице со масло од авокадо
Интензивно ја храни и смирува сувата кожа. Може да се употребува на возраст од 12+. Го намалува..
195 MKD
без ДДВ: 165 MKD
Хидратантна крема за лице со масло од семе од грозје
Се препорачува за сува и чувствителна кожа. Видливо ја зацврстува чувствителната кожа на која и..
195 MKD
без ДДВ: 165 MKD
Заштитна крема за лице со масло од арган
 Се препорачува за многу сува и иритирана кожа. Може да се употребува од 12 годишна возраст.Ја ..
215 MKD
без ДДВ: 182 MKD
Ноќна крема Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40+. Ефективно ги намалува  длабоките и површинските брчки.&n..
355 MKD
без ДДВ: 301 MKD
Дневна крема Lifting Solution + UV Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40+. Ја обновува внатрешната структура на дермисот и нежно ја зате..
355 MKD
без ДДВ: 301 MKD
Крема за лице - за самопотемнување-Subtle Bronze
Лесна крема за уморна кожа. И дава на кожата природен изглед со исончан сјај без изложување на штетн..
265 MKD
без ДДВ: 225 MKD
Ноќна крема Козјо Млеко
За жени над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Го надополнува дефи..
249 MKD
без ДДВ: 211 MKD
Дневна крема Козјо Млеко
За жени над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Хидратантна. Интенз..
249 MKD
без ДДВ: 211 MKD
Крема за лице лесна формула Какао Путер
 Се препорачува за сува до нормална кожа. Може да се употребува на возраст од 17+. Го хран..
200 MKD
без ДДВ: 169 MKD
Крема за лице  Какао Путер
 Се препорачува за сува до нормална кожа. Може да се употребува на возраст од 17+. Го..
175 MKD
без ДДВ: 148 MKD
Крема против брчки Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа за 30+. Ефикасно храни, навлажнува и го регенерира ..
225 MKD
без ДДВ: 191 MKD
Крема за лице лесна формула Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Нема возрасна граница. Производи за целото семејство. П..
205 MKD
без ДДВ: 174 MKD
Крема за лице Маслинка
Се препорачува за сува и нормална кожа. Нема возрасна граница. Богата, хранлива крема за секојд..
175 MKD
без ДДВ: 148 MKD
Ноќна крема против брчки Путер од Роза
Се препорачува за зрела кожа, сува и нормална. За жени на возраст од 30+.Има висока хранлива вр..
265 MKD
без ДДВ: 225 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS