Балсам за усни

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Балсам за усни Портокал
Ги навлажнува усните, заштитува од сушење и пукање на усните. Им дава на усните нежен сјај. Без пара..
157 MKD
без ДДВ: 133 MKD
Маст со природна маслинка
Се препорачува за сува и многу сува кожа со тенденција на атопија. Видливо ја подмачкува и..
125 MKD
без ДДВ: 106 MKD
Балсам за усни Маслинка
Ги хидрира и заштитува сувите и испукани усни. Ги прави усните меки и кадифени. Без парабени. ..
120 MKD
без ДДВ: 102 MKD
Балзам за усни Кокос
Совршено ги хидрира усните, спречува сушење и пукање на усните. На вашите усни им дава прекрасен сја..
157 MKD
без ДДВ: 133 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS