Лице

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Бел вазелин
Има заштитни и подмачкувачки својства. Ја спречува дехидратацијата на кожата. ..
75 MKD
без ДДВ: 64 MKD
Јасмин Мицеларна вода
Мицеларна вода со природна тонирачка супстанција за секојдневна нега на зрела кожа 50 +. Нежно ја от..
250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Јасмин Околуочна крема против брчки
Се препорачува за секојдневна нега за жени на возраст од 50+. Ефикасно ги зајакнува колаген и е..
295 MKD
без ДДВ: 250 MKD
Јасмин Серум против брчки
Ексклузивен концентриран серум со дејство против брчки за нега на зрелата кожа 50 + во текот на дено..
315 MKD
без ДДВ: 267 MKD
Јасмин Ноќна крема против брчки
Се препорачува за секојдневна нега за жени на возраст од 50+. Видливо ја зајакнува густина на с..
330 MKD
без ДДВ: 280 MKD
Јасмин Дневна крема против брчки СПФ 6
Се препорачува за секојдневна нега за жени на возраст од 50+. Ексклузивна емулзија на богата ко..
330 MKD
без ДДВ: 280 MKD
Обновувачка крема за лице со масло од авокадо
Интензивно ја храни и смирува сувата кожа. Може да се употребува на возраст од 12+. Го намалува..
195 MKD
без ДДВ: 165 MKD
Хидратантна крема за лице со масло од семе од грозје
Се препорачува за сува и чувствителна кожа. Видливо ја зацврстува чувствителната кожа на која и..
195 MKD
без ДДВ: 165 MKD
Лифтинг серум за областа околу очите и усните Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40 +. Ефективно ги намалува  длабоките и површинските брчки. ..
291 MKD
без ДДВ: 247 MKD
Ноќна крема Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40+. Ефективно ги намалува  длабоките и површинските брчки.&n..
355 MKD
без ДДВ: 301 MKD
Дневна крема Lifting Solution + UV Lifting Solution
Се препорачува за зрела кожа 40+. Ја обновува внатрешната структура на дермисот и нежно ја зате..
355 MKD
без ДДВ: 301 MKD
Марамчиња за самопотемнување за лице и тело
И даваат на кожата природен изглед со исончан сјај без изложување на штетните сончеви зраци.&nb..
40 MKD
без ДДВ: 34 MKD
Маска за лице Козјо Млеко
За сува кожа и кожа склона кон брчки за 25+. Ја зголемува ревитализацијата на кожата. Видливо ги изм..
35 MKD
без ДДВ: 30 MKD
Околуочна крема Козјо Млеко
За жени над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Хидрира, тонира и ф..
180 MKD
без ДДВ: 153 MKD
Ноќна крема Козјо Млеко
За жени над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Го надополнува дефи..
249 MKD
без ДДВ: 211 MKD
Дневна крема Козјо Млеко
За жени над 25 години. Се препорачува за сува кожа и кожа склона кон брчки. Хидратантна. Интенз..
249 MKD
без ДДВ: 211 MKD
Ziaja © 2019. UKION SHOPS