Крема за распукана кожа на стапалата

Крема за распукана кожа на стапалата

156 MKD195 MKD
Шифра на производ: 15824
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Се препорачува за жени/ мажи на возраст 17 +.
Има интензивни обновувачки и хранливи својства. Ја храни кожата, видливо ја омекнува сувата кожа на петиците и заштитува од нејзино повторно сушење и распукување. Препорачлива и за дијабетичари.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2020. UKION SHOPS