Крема за раце  CERAMIDES

Крема за раце CERAMIDES

83 MKD104 MKD
Шифра на производ: 15852
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ја штити кожата, особено сувата, груба и чувствителна кожа. Го обновува природниот липиден слој. Ја спречува сувоста на епидермисот. Ги зајакнува ноктите. Брзо се апсорбира.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2020. UKION SHOPS