Шампон

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Шампон Какао Путер
Нежно ја чисти косата и скалпот. Ефикасно хидрира и спречува дехидратација. Дава природен сјај на ош..
156 MKD195 MKD
без ДДВ: 132 MKD
-20%
Шампон со природна маслинка
Нежно ја чисти косата и скалпот. Го поддржува процесот на регенерација на косата. Го враќа природнио..
156 MKD195 MKD
без ДДВ: 132 MKD
Ziaja © 2020. UKION SHOPS