Маска за коса  Какао Путер

Маска за коса Какао Путер

195 ден.
Шифра на производ: 15803
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Совршено ја измазнува нарушената структура на cувата и оштетена коса и длабоко ја обновува. Го спречува оштетувањето на косата и разделувањето на нејзините врвови. Косата изгледа уредна и здрава. Без парабени

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2023. UKION SHOPS