Коса

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-20%
Маска за коса  Какао Путер
Совршено ја измазнува нарушената структура на cувата и оштетена коса и длабоко ја обновува. Го ..
156 MKD195 MKD
без ДДВ: 132 MKD
-20%
Шампон Какао Путер
Нежно ја чисти косата и скалпот. Ефикасно хидрира и спречува дехидратација. Дава природен сјај на ош..
156 MKD195 MKD
без ДДВ: 132 MKD
-20%
Маска за коса со природна маслинка
Длабоко ја регенерира косата без да натежнува надолу. Ја зајакнува и ја подобрува нејзината природна..
156 MKD195 MKD
без ДДВ: 132 MKD
-20%
Шампон со природна маслинка
Нежно ја чисти косата и скалпот. Го поддржува процесот на регенерација на косата. Го враќа природнио..
156 MKD195 MKD
без ДДВ: 132 MKD
Ziaja © 2020. UKION SHOPS