Јасмин Серум против брчки

Јасмин Серум против брчки

276 MKD345 MKD
Шифра на производ: 16207
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ексклузивен концентриран серум со дејство против брчки за нега на зрелата кожа 50 + во текот на денот и ноќта. Ги измазнува брчките и го регенерира епидермисот. Ги неутрализира пигментните петна, содржи осветлувачки честички за подобрување на тонот на кожата. 
Докажана ЕФЕКТИВНОСТ * 
- Брчки намалена за 27% 
- Мазност подобрена за 37% 
- Грубост намалена за 39%

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2020. UKION SHOPS