Јасмин Мицеларна вода

Јасмин Мицеларна вода

250 MKD
без ДДВ: 212 MKD
Шифра на производ: 16209
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Мицеларна вода со природна тонирачка супстанција за секојдневна нега на зрела кожа 50 +. Нежно ја отстранува шминката. Видливо ја омекнува кожата и го намалува непријатното чувство на затегнатост. Ги смирува иритациите. Без парабени.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2019. UKION SHOPS