Гел за стапала од див костен

Гел за стапала од див костен

145 MKD
без ДДВ: 123 MKD
Шифра на производ: 15825
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Се препорачува за жени/ мажи на возраст 17 +.
Има интензивни обновувачки и хранливи својства. Ефикасно ги ублажува болките и тежината во нозете. Го намалува отокот околу глуждовите. Обезбедува долготраен ефект на ладење. Без парабени.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2019. UKION SHOPS