Бел вазелин

Бел вазелин

75 MKD
без ДДВ: 64 MKD
Шифра на производ: 15417
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Има заштитни и подмачкувачки својства. Ја спречува дехидратацијата на кожата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2019. UKION SHOPS