Антиперспирант блокер

Антиперспирант блокер

164 MKD
без ДДВ: 164 MKD
Шифра на производ: 16149
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Го намалува прекумерното потење. Ги неутрализира непријатните мириси. Обезбедува долготрајно чувство на свежина. Не остава дамки на облеката. Нсчин на употреба: употребувајте го 2 до 3 дена навечер на чиста и сува кожа. Потоа 1 или 2 пати неделно. Не ја повторувајте апликацијата и наутро. Не употребувајте го блокаторот на иритирана кожа или после депилација.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2019. UKION SHOPS