Антицелулитно масло

Антицелулитно масло

455 MKD
без ДДВ: 386 MKD
Шифра на производ: 15665
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ја подобрува микроциркулацијата. Ги намалува симптомите на целулит. Го зајакнува и го прави епидермисот по еластичен и мазен. Обезбедува удобна ефикасност на третманот на масажа. Не остава дамки. Економичен за употреба.Со арома на портокал.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ziaja © 2019. UKION SHOPS